Kaminiarz punktuje

pią, 6 lipca 2018 godz. 19:24:16 skomentuj wyścigi
Tagi: Kaminiarz

Filip Kaminiarz | Fot. F4 Spain

Filip Kaminiarz po raz trzeci w czterech wyścigach punktował w mistrzostwach Hiszpanii F4. Po starcie z 11 pola, polski kierowca Drivex School zajął dziewiąte miejsce w pierwszym wyścigu na Autódromo Internacional do Algarve.

Pierwsze zwycięstwo w sezonie odniósł Amaury Cordeel. Belg za trzy dni będzie obchodził 16 urodziny. Petr Ptáček finiszował 0,790 sekundy za Tatuusem z MP Motorsport, ale Czecha ukarano doliczeniem 2 sekund za wyjeżdżanie poza tor. Nazim Azman stanął na trzecim stopniu podium i zrównał się punktami z liderem mistrzostw, Guillemem Pujeu, czwartym na mecie.